Suplování

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pátek 24.9.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

6.B

6.C

7.A

         

Odpa

     

8.A

Odpa

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Čikl Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

spojeno (KOZ)

AJ

3.B (AJ1)

(J AJ)

 

Ferancová Gabriela

1.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

2.hod

supl. (LET)

AJ

8.B (AJ2)

(J AJ)

za odpadlou

Hájková Lucie

2.hod

supl. (KUZ)

ČJ

8.C

(8.C)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ČJ

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (ULI)

M

7.B

(7.B)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (KUZ)

ČJ

7.B

(7.B)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Akce školy

Hoppová Barbora

4.hod

supl. (POM)

ČJ

8.B

(8.B)

za odpadlou, 11:15 OBĚD

Hrušková Kamila

3.hod

supl. (KUZ)

8.D

(8.D)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

M

6.A

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (ULI)

M

7.A

(7.A)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

6.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

6.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

7.A

 

Odpadá

Kadlecová Veronika

1.hod

odpadá

HV

6.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

HV

6.A

 

Akce školy

Kostková Žaneta

2.hod

spojeno (TVR)

OSV

7.B (OSV2)

   
 

6.hod

odpadá

Z

6.A

 

Akce školy

Kubesová Lenka

4.hod

spojeno (HAR)

ČJ

4.C (AJ-2)

(4.C)

 
 

5.hod

spojeno (HAR)

ČJ

4.C (AJ-1)

(4.C)

 

Lasáková Dominika

1.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (SZA)

Z

9.B

(9.B)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (SZA)

Z

9.C

(9.C)

za odpadlou, 11:15 OBĚD

Lukášová Šárka

4.hod

supl. (MIN)

8.C

(8.C)

dohled, 11:15 OBĚD

Matýsková Michaela

3.hod

spojeno (LET)

AJ

5.A (AJ-1)

(5.A)

 
 

5.hod

supl. (MIN)

TV

8.C (Dív)+

(VTV)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ-1)

 

Akce školy

Opěla Michal

1.hod

spojeno (LET)

AJ

4.A (AJ-1)

(4.A)

 
 

5.hod

supl. (ULI)

F

7.B

(7.B)

za odpadlou, 12:15 OBĚD

 

5.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ-2)

 

Akce školy

Reiská Radmila

2.hod

spojeno (MIN)

TV

5.A (TV2)

   

Rouš David

1.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ-1)

 

Akce školy

Twyrdá Michaela

2.hod

supl. (POM)

ČJ

8.D

(8.D)

dohled

Všetečková Jana

3.hod

supl. (POM)

8.B

(8.B)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

4.hod

AJ

AJ1

(J AJ)

spojí

Čikl Lukáš

(KOZ)

4.A

1.hod

AJ

AJ-1

(4.A)

spojí

Opěla Michal

(LET)

4.C

4.hod

ČJ

AJ-2

(4.C)

spojí

Kubesová Lenka

(HAR)

 

5.hod

ČJ

AJ-1

(4.C)

spojí

Kubesová Lenka

(HAR)

5.A

2.hod

TV

TV2

 

spojí

Reiská Radmila

(MIN)

 

3.hod

AJ

AJ-1

(5.A)

spojí

Matýsková Michaela

(LET)

6.A

1.- 9. hod Akce školy

6.B

1.- 9. hod Akce školy

6.C

1.- 9. hod Akce školy

7.A

4.hod

M

 

(7.A)

supluje

Hrušková Kamila

(ULI)

 

5.hod

   

odpadá

 

(SZA)

 

6. hod Odpadá

7.B

2.hod

OSV

OSV2

 

spojí

Kostková Žaneta

(TVR)

 

3.hod

M

 

(7.B)

supluje

Hájková Lucie

(ULI)

 

4.hod

ČJ

 

(7.B)

supluje

Hájková Lucie

(KUZ)

 

5.hod

F

 

(7.B)

supluje

Opěla Michal

12:15 OBĚD

 

6.hod

AK

AJ2

 

odpadá

 

(LET)

7.C

1.hod

M

   

odpadá

 

(HAR)

8.A

2.hod

M

   

odpadá

 

(ULI)

 

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(POM)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(POM)

 

1. hod Odpadá

8.B

1.hod

M

   

odpadá

 

(ULI)

 

2.hod

AJ

AJ2

(J AJ)

supluje

Ferancová Gabriela

(LET)

 

3.hod

 

(8.B)

supluje

Všetečková Jana

(POM)

 

4.hod

ČJ

 

(8.B)

supluje

Hoppová Barbora

11:15 OBĚD

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(KUZ)

8.C

2.hod

ČJ

 

(8.C)

supluje

Hájková Lucie

(KUZ)

 

4.hod

 

(8.C)

supluje

Lukášová Šárka

11:15 OBĚD

 

5.hod

TV

Dív

(VTV)

supluje

Matýsková Michaela

(MIN)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(HAR)

8.D

2.hod

ČJ

 

(8.D)

supluje

Twyrdá Michaela

(POM)

 

3.hod

 

(8.D)

supluje

Hrušková Kamila

(KUZ)

 

5.hod

TV

Dív

(VTV)

supluje

Matýsková Michaela

(MIN)

9.B

1.hod

D

   

odpadá

 

(KUZ)

 

3.hod

Z

 

(9.B)

supluje

Lasáková Dominika

(SZA)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(MIN)

9.C

4.hod

Z

 

(9.C)

supluje

Lasáková Dominika

11:15 OBĚD

9.D

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(MIN)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pondělí 27.9.2021 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.B

             

Odpa

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čikl Lukáš

..

OPĚ

KOZ

-

..

-

-

-

-

Hájková Lucie

..

RUT

LUŠ

-

-

..

-

-

-

Hoppová Barbora

..

VŠE

KAČ

KAČ

-

..

-

-

-

Kadlecová Veronika

-

STR

POM

KOZ

KŠO

RUT

-

-

-

Kalabzová Alice

PLA

PLA

PLA

PLA

..

-

-

-

-

Kaniová Petra

BRE

BRE

BRE

KUB

..

-

-

-

-

Lettovská Šárka

-

MAT

OPĚ

KUB

..

..

-

..

-

Starobová Lucie

..

KOZ

HAR

SZA

HAR

HAR

-

-

-

Tomíčková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vlčková Monika

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Žabinská Jitka

STE

STE

STE

STE

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

1.hod

supl. (KAN)

Vl

5.C

(5.C)

dohled

 

2.hod

supl. (KAN)

M

5.C

(5.C)

dohled

 

3.hod

supl. (KAN)

ČJ

5.C

(5.C)

dohled

Hartmann Lukáš

3.hod

supl. (STL)

Ch

8.A

(8.A)

za odpadlou

 

5.hod

spojeno (STL)

Inf

6.C (AJ-2)

(PC)

 
 

6.hod

spojeno (STL)

Inf

6.C (AJ-1)

(PC)

 

Kačmařová Bohdana

3.hod

spojeno (HOP)

ČJ

4.B (AJ-1)

(4.B)

 
 

4.hod

spojeno (HOP)

ČJ

4.B (AJ-2)

(4.B)

 

Kostková Žaneta

2.hod

supl. (STL)

9.B

(9.B)

za odpadlou

 

3.hod

spojeno (ČIK)

AJ

3.B (AJ2)

(3.B)

 
 

4.hod

supl. (KAD)

HV

7.B

(HV)

za odpadlou

Kšonžková Anna

5.hod

supl. (KAD)

HV

9.C

(HV)

za odpadlou

Kubesová Lenka

4.hod

spojeno (LET)

M

4.C (AJ-1)

(4.C)

 
 

4.hod

supl. (KAN)

M

4.C (AJ-2)

(4.C)

dohled

Lukášová Šárka

3.hod

supl. (HAJ)

ČJ

6.C (AJ-2)

 

za odpadlou

Matýsková Michaela

2.hod

spojeno (LET)

AJ

5.A (AJ-1)

(5.A)

 

Opěla Michal

2.hod

supl. (ČIK)

AJ

6.A (AJ-2)

(J NJ)

za odpadlou

 

3.hod

spojeno (LET)

AJ

4.A (AJ-1)

(4.A)

 

Placková Věra

1.hod

supl. (KAL)

Prv

3.A

(3.A)

dohled

 

2.hod

supl. (KAL)

TV

3.A

(MTV)

dohled

 

3.hod

supl. (KAL)

ČJ

3.A

(3.A)

dohled

 

4.hod

supl. (KAL)

M

3.A

(3.A)

dohled

Polomská Jarmila

3.hod

supl. (KAD)

HV

7.B

(HV)

za odpadlou

Rutková Dominika

2.hod

supl. (HAJ)

NJ

9.C (NJ)

(Hze)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (KAD)

HV

9.C

(HV)

za odpadlou

Steuerová Lenka

1.hod

supl. (ŽAB)

Prv

3.C

(3.C)

dohled

 

2.hod

supl. (ŽAB)

ČJ

3.C

(3.C)

dohled

 

3.hod

supl. (ŽAB)

TV

3.C

(MTV)

dohled

 

4.hod

supl. (ŽAB)

M

3.C

(3.C)

dohled

Strakošová Marta

2.hod

supl. (KAD)

ČJ

9.D

(9.D)

za odpadlou

Szarowski Zbyněk

4.hod

supl. (STL)

9.C

(9.C)

za odpadlou

Všetečka Miroslav

2.hod

supl. (HOP)

M

6.C

(6.C)

dohled

Všetečková Jana

8.hod

odpadá

8.B

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Prv

 

(3.A)

supluje

Placková Věra

(KAL)

 

2.hod

TV

 

(MTV)

supluje

Placková Věra

(KAL)

 

3.hod

ČJ

 

(3.A)

supluje

Placková Věra

(KAL)

 

4.hod

M

 

(3.A)

supluje

Placková Věra

(KAL)

 

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(KAL)

3.B

3.hod

AJ

AJ2

(3.B)

spojí

Kostková Žaneta

(ČIK)

3.C

1.hod

Prv

 

(3.C)

supluje

Steuerová Lenka

(ŽAB)

 

2.hod

ČJ

 

(3.C)

supluje

Steuerová Lenka

(ŽAB)

 

3.hod

TV

 

(MTV)

supluje

Steuerová Lenka

(ŽAB)

 

4.hod

M

 

(3.C)

supluje

Steuerová Lenka

(ŽAB)

4.A

3.hod

AJ

AJ-1

(4.A)

spojí

Opěla Michal

(LET)

4.B

3.hod

ČJ

AJ-1

(4.B)

spojí

Kačmařová Bohdana

(HOP)

 

4.hod

ČJ

AJ-2

(4.B)

spojí

Kačmařová Bohdana

(HOP)

4.C

4.hod

M

AJ-1

(4.C)

spojí

Kubesová Lenka

(LET)

 

4.hod

M

AJ-2

(4.C)

supluje

Kubesová Lenka

(KAN)

5.A

2.hod

AJ

AJ-1

(5.A)

spojí

Matýsková Michaela

(LET)

5.C

1.hod

Vl

 

(5.C)

supluje

Breitkopfová Lenka

(KAN)

 

2.hod

M

 

(5.C)

supluje

Breitkopfová Lenka

(KAN)

 

3.hod

ČJ

 

(5.C)

supluje

Breitkopfová Lenka

(KAN)

6.A

2.hod

AJ

AJ-2

(J NJ)

supluje

Opěla Michal

(ČIK)

6.C

2.hod

M

 

(6.C)

supluje

Všetečka Miroslav

(HOP)

 

3.hod

ČJ

AJ-2

 

supluje

Lukášová Šárka

(HAJ)

 

5.hod

Inf

AJ-2

(PC)

spojí

Hartmann Lukáš

(STL)

 

6.hod

Inf

AJ-1

(PC)

spojí

Hartmann Lukáš

(STL)

7.A

5.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(KAN)

 

5.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(ČIK)

7.B

3.hod

HV

 

(HV)

supluje

Polomská Jarmila

(KAD)

 

4.hod

HV

 

(HV)

supluje

Kostková Žaneta

(KAD)

7.C

1.hod

D

   

odpadá

 

(ČIK)

 

6.hod

NJ

NJ

 

odpadá

 

(HAJ)

8.A

3.hod

Ch

 

(8.A)

supluje

Hartmann Lukáš

(STL)

8.B

5.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(LET)

 

6.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(LET)

 

8. hod Odpadá

8.D

6.hod

NJ

NJ

 

odpadá

 

(HOP)

9.A

1.hod

   

odpadá

 

(STL)

 

8.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(LET)

9.B

1.hod

NJ

NJ

 

odpadá

 

(HOP)

 

2.hod

 

(9.B)

supluje

Kostková Žaneta

(STL)

9.C

1.hod

ČJ

   

odpadá

 

(HAJ)

 

2.hod

NJ

NJ

(Hze)

supluje

Rutková Dominika

(HAJ)

 

4.hod

 

(9.C)

supluje

Szarowski Zbyněk

(STL)

 

5.hod

HV

 

(HV)

supluje

Kšonžková Anna

(KAD)

 

6.hod

HV

 

(HV)

supluje

Rutková Dominika

(KAD)

9.D

2.hod

ČJ

 

(9.D)

supluje

Strakošová Marta

(KAD)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů