Suplování

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Úterý 18.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

         

Odpa

       

1.B

         

Odpa

       

1.C

         

Odpa

       

3.A

         

Odpa

       

3.B

         

Odpa

       

3.C

         

Odpa

       

4.A

         

Odpa

       

4.B

         

Odpa

       

4.C

         

Odpa

       

5.A

         

Odpa

       

5.B

         

Odpa

       

5.C

         

Odpa

       

6.A

 

Odpa

     

6.B

 

Odpa

     

6.C

 

Odpa

     

6.D

 

Odpa

     

7.A

 

Odpa

     

7.B

 

Odpa

     

7.C

 

Odpa

 

Odpa

 

8.A

 

Odpa

     

8.B

 

Odpa

 

Odpa

 

8.C

 

Odpa

     

9.A

 

Odpa

     

9.B

 

Odpa

     

9.C

 

Odpa

     

9.D

 

Odpa

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

3.hod

spojeno (HAR)

ČJ

4.C (AJ1)

(4.C)

 
 

4.hod

spojeno (HAR)

ČJ

4.C (AJ2)

(4.C)

 
 

5.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Odpadá

Buchtová Šárka

3.hod

supl. (KRA)

AJ

4.A (AJ2)

(J AJ)

dohled

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Odpadá

Havránková Daniela

3.hod

supl. (ŠTA)

AJ

3.A (AJ-1)

(J NJ)

dohled

 

5.hod

odpadá

HV

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

8.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Z

9.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Z

9.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Z

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

8.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

9.C

 

Odpadá

Hoppová Barbora

6.hod

odpadá

OSV

7.B

 

Odpadá

Hrušková Kamila

6.hod

odpadá

M

6.B (AJ1)

 

Odpadá

Kačmařová Bohdana

5.hod

odpadá

VV

1.B

 

Odpadá

Kadlecová Veronika

6.hod

odpadá

HV

7.C

 

Odpadá

Kaniová Petra

4.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

Klásková Bohdana

5.hod

odpadá

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

5.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

Kostolányová Jana

5.hod

odpadá

Přv

5.B

 

Odpadá

Kšonžková Anna

1.hod

odpadá

RJ

9.B (RJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

RJ

9.C (RJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

RJ

9.A (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

RJ

7.A (RJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

6.C

 

Odpadá

Kubesová Lenka

5.hod

odpadá

1.C

 

Odpadá

Lettovská Šárka

1.hod

odpadá

OSV

6.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-2)

 

Akce školy

Machálková Marcela

6.hod

odpadá

F

8.B

 

Odpadá

Matýsková Michaela

3.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Akce školy

Mináriková Sylvie

6.hod

odpadá

TV

8.C (Dív)+

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

7.C

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

7.A

 

Odpadá

Polomská Jarmila

6.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Odpadá

Růžičková Tereza

5.hod

odpadá

1.A

 

Odpadá

Ratajová Kamila

3.hod

supl. (KAL)

VV

5.A

(5.A)

dohled

 

4.hod

supl. (KAL)

5.A

(5.A)

dohled

Reiská Radmila

1.hod

spojeno (HAR)

ČJ

4.B (AJ1)

(4.B)

 
 

2.hod

spojeno (HAR)

ČJ

4.B (AJ2)

(4.B)

 
 

4.hod

supl. (KRA)

AJ

4.B (AJ2)

(4.B)

dohled

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Odpadá

Salawová Jitka

2.hod

supl. (KRA)

AJ

3.C (AJ-1)

(J NJ)

dohled

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Odpadá

Schreierová Marie

1.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

9.B (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

Starobová Lucie

3.hod

odpadá

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

6.D (AJ1)

 

Odpadá

Strakošová Marta

1.hod

odpadá

M

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

9.A

 

Akce školy

Tomečková Andrea

6.hod

odpadá

ČJ

6.B (AJ2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

8.B

 

Odpadá

Ulichová Alena

6.hod

odpadá

F

9.B

 

Odpadá

Ure Raymond

4.hod

odpadá

AK

9.B (AJ1)

 

Akce školy

Vlčková Monika

1.hod

supl. (KUB)

ČJ

1.C

(1.C)

dohled

 

2.hod

supl. (KUB)

TV

1.C

(VTV)

dohled

 

3.hod

supl. (KUB)

M

1.C

(1.C)

dohled

Všetečka Miroslav

1.hod

odpadá

M

7.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Inf

6.D (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Inf

6.D (AJ2)

 

Odpadá

Všetečková Jana

6.hod

odpadá

TV

8.C (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

5.hod

odpadá

HV

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

3.hod

odpadá

VV

7.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

7.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VV

6.A

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5. hod Odpadá

1.B

5. hod Odpadá

1.C

1.hod

ČJ

 

(1.C)

supluje

Vlčková Monika

(KUB)

 

2.hod

TV

 

(VTV)

supluje

Vlčková Monika

(KUB)

 

3.hod

M

 

(1.C)

supluje

Vlčková Monika

(KUB)

 

5. hod Odpadá

3.A

3.hod

AJ

AJ-1

(J NJ)

supluje

Havránková Daniela

(ŠTA)

 

5. hod Odpadá

3.B

5. hod Odpadá

3.C

2.hod

AJ

AJ-1

(J NJ)

supluje

Salawová Jitka

(KRA)

 

5. hod Odpadá

4.A

3.hod

AJ

AJ2

(J AJ)

supluje

Buchtová Šárka

(KRA)

 

5. hod Odpadá

4.B

1.hod

ČJ

AJ1

(4.B)

spojí

Reiská Radmila

(HAR)

 

2.hod

ČJ

AJ2

(4.B)

spojí

Reiská Radmila

(HAR)

 

4.hod

AJ

AJ2

(4.B)

supluje

Reiská Radmila

(KRA)

 

5. hod Odpadá

4.C

3.hod

ČJ

AJ1

(4.C)

spojí

Breitkopfová Lenka

(HAR)

 

4.hod

ČJ

AJ2

(4.C)

spojí

Breitkopfová Lenka

(HAR)

 

5. hod Odpadá

5.A

3.hod

VV

 

(5.A)

supluje

Ratajová Kamila

(KAL)

 

4.hod

 

(5.A)

supluje

Ratajová Kamila

(KAL)

 

5. hod Odpadá

5.B

5. hod Odpadá

5.C

5. hod Odpadá

6.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

6.B

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

6.C

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

6.D

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

7.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

7.B

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

7.C

6., 8. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

8.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

8.B

6., 8. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

8.C

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.B

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.C

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.D

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Středa 19.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

         

Odpa

       

2.B

         

Odpa

       

2.C

         

Odpa

       

3.A

         

Odpa

       

3.B

         

Odpa

       

3.C

         

Odpa

       

4.A

         

Odpa

       

4.B

         

Odpa

       

4.C

         

Odpa

       

5.A

         

Odpa

       

5.B

         

Odpa

       

5.C

         

Odpa

       

6.A

 

Odpa

     

6.B

 

Odpa

     

6.C

 

Odpa

     

6.D

 

Odpa

     

7.A

 

Odpa

     

7.B

 

Odpa

 

Odpa

 

7.C

 

Odpa

     

8.A

 

Odpa

     

8.B

 

Odpa

     

8.C

 

Odpa

 

Odpa

 

9.A

 

Odpa

     

9.B

 

Odpa

     

9.C

 

Odpa

 

Odpa

 

9.D

 

Odpa

 

Odpa

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Buchtová Šárka

5.hod

odpadá

ČJ

4.A (AJ1)

 

Odpadá

Foltýnková Eva

5.hod

odpadá

VV

2.A

 

Odpadá

Hájková Lucie

6.hod

odpadá

ČJ

7.C

 

Odpadá

Hartmann Lukáš

1.hod

odpadá

M

9.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Inf

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Inf

6.B (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Inf

4.A (AJ2)

 

Odpadá

Hartošová Silvie

5.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Odpadá

Havránková Daniela

5.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

9.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Z

9.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

8.B

 

Odpadá

Hoppová Barbora

6.hod

odpadá

NJ

8.A (NJ)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

7.B

 

Odpadá

Hrušková Kamila

6.hod

odpadá

9.D

 

Odpadá

Kaniová Petra

1.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

Klásková Bohdana

5.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

Kramná Michaela

2.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Odpadá

Kšonžková Anna

2.hod

odpadá

RJ

7.B (RJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

RJ

8.B (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

RJ

8.A (RJ)

 

Odpadá

Kubecová Zuzana

6.hod

odpadá

D

9.C

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

8.C

 

Odpadá

Změlíková Petra

1.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ2)

 

Odpadá

Lettovská Šárka

2.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Odpadá

Machálková Marcela

6.hod

odpadá

F

8.C

 

Odpadá

Machovská Alena

5.hod

odpadá

2.B

 

Odpadá

Matýsková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

8.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ1)

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

D

6.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

D

6.B

 

Akce školy

Reiská Radmila

5.hod

odpadá

4.B

 

Odpadá

Salawová Jitka

5.hod

odpadá

3.C

 

Odpadá

Schreierová Marie

1.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Akce školy

Starobová Lucie

1.hod

odpadá

Ch

8.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

8.A

 

Akce školy

Strakošová Marta

2.hod

odpadá

M

9.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Ch

9.A

 

Odpadá

Ulichová Alena

6.hod

odpadá

VDO

9.B

 

Odpadá

Ure Raymond

4.hod

odpadá

AK

8.C (AJ-1)

 

Akce školy

Všetečková Jana

6.hod

odpadá

TV

6.C (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

5.hod

odpadá

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

6.hod

odpadá

VV

6.B

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

5. hod Odpadá

2.B

5. hod Odpadá

2.C

5. hod Odpadá

3.A

5. hod Odpadá

3.B

5. hod Odpadá

3.C

5. hod Odpadá

4.A

5. hod Odpadá

4.B

5. hod Odpadá

4.C

5. hod Odpadá

5.A

5. hod Odpadá

5.B

5. hod Odpadá

5.C

5. hod Odpadá

6.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

6.B

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

6.C

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

6.D

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

7.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

7.B

6., 8. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

7.C

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

8.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

8.B

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

8.C

6., 8. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.A

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.B

6. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.C

6., 8. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

9.D

6., 8. hod Odpadá

 

1.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

         

Odpa

       

1.B

         

Odpa

       

1.C

         

Odpa

       

2.A

         

Odpa

       

2.B

         

Odpa

       

2.C

         

Odpa

       

3.A

         

Odpa

       

3.B

         

Odpa

       

3.C

         

Odpa

       

4.A

         

Odpa

       

4.B

         

Odpa

       

4.C

         

Odpa

       

5.A

         

Odpa

       

5.B

         

Odpa

       

5.C

         

Odpa

       

6.A

 

Odpa

Odpa

     

6.B

 

Odpa

Odpa

     

6.C

 

Odpa

Odpa

     

6.D

 

Odpa

Odpa

     

7.A

 

Odpa

Odpa

     

7.B

 

Odpa

Odpa

     

7.C

 

Odpa

Odpa

     

8.A

 

Odpa

Odpa

     

8.B

 

Odpa

Odpa

     

8.C

 

Odpa

Odpa

     

9.A

 

Odpa

Odpa

     

9.B

 

Odpa

Odpa

     

9.C

 

Odpa

Odpa

     

9.D

 

Odpa

Odpa

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

5.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Odpadá

Buchtová Šárka

1.hod

supl. (KRA)

AJ

4.A (AJ2)

(Hze)

dohled

 

5.hod

odpadá

4.A

 

Odpadá

Foltýnková Eva

5.hod

odpadá

HV

2.A

 

Odpadá

Hájková Lucie

1.hod

odpadá

ČJ

6.C (AJ2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

7.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

7.B

 

Akce školy

Hartmann Lukáš

1.hod

odpadá

M

9.D

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

9.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Inf

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Inf

6.C (AJ2)

 

Odpadá

Hartošová Silvie

5.hod

odpadá

2.C

 

Odpadá

Havránková Daniela

5.hod

odpadá

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

7.A

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

Z

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.A

 

Akce školy

Hoppová Barbora

2.hod

odpadá

NJ

9.A (NJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Z

7.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

NJ

9.B (NJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

NJ

8.C (NJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

NJ

9.C (NJ)

 

Odpadá

Hrušková Kamila

1.hod

odpadá

M

7.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

6.B

 

Akce školy

Kadlecová Veronika

1.hod

odpadá

HV

8.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

HV

8.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

HV

6.D

 

Odpadá

Kalabzová Alice

5.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Odpadá

Kaniová Petra

4.hod

odpadá

AK

8.B (AJ-2)

 

Akce školy

Klásková Bohdana

5.hod

odpadá

VV

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

3.hod

odpadá

NJ

9.D (NJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-1)

 

Odpadá

Kostolányová Jana

5.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Odpadá

Kramná Michaela

2.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-1)

 

Odpadá

Kšonžková Anna

1.hod

odpadá

Z

6.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

RJ

9.A (RJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

RJ

9.D (RJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

RJ

9.B (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

RJ

8.C (RJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

RJ

9.C (RJ)

 

Odpadá

Kubecová Zuzana

1.hod

odpadá

D

9.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

7.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

9.C

 

Akce školy

Změlíková Petra

5.hod

odpadá

AK

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Odpadá

Lettovská Šárka

1.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Akce školy

Machálková Marcela

2.hod

odpadá

F

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

F

8.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

F

6.B

 

Odpadá

Machovská Alena

5.hod

odpadá

Prv

2.B

 

Odpadá

Matýsková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

AK

9.D (AJ2)

 

Odpadá

Mináriková Sylvie

3.hod

odpadá

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.D (Dív)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.D (Dív)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.C (Dív)+

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

D

6.D

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

AK

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-2)

 

Odpadá

Polomská Jarmila

1.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

D

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

7.B

 

Odpadá

Reiská Radmila

5.hod

odpadá

HV

4.B

 

Odpadá

Schreierová Marie

4.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Odpadá

Starobová Lucie

2.hod

odpadá

6.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

6.C (AJ1)

 

Odpadá

Strakošová Marta

1.hod

odpadá

M

6.C (AJ1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

M

6.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

9.A

 

Odpadá

Štalmach Vladimír

1.hod

odpadá

AK

6.A (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AK

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ1)

 

Akce školy

Tomečková Andrea

2.hod

odpadá

D

7.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

D

8.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

8.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

ČJ

6.A

 

Odpadá

Ulichová Alena

1.hod

odpadá

F

9.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

F

9.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

8.B

 

Odpadá

Ure Raymond

1.hod

odpadá

AK

6.A (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AK

6.B (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AK

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

6.D (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AK

9.D (AJ1)

 

Odpadá

Všetečka Miroslav

1.hod

odpadá

M

7.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

7.B

 

Akce školy

Všetečková Jana

2.hod

odpadá

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.D (Chl)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.D (Chl)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.C (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

2.hod

supl. (SCH)

AJ

5.C (AJ1)

(J AJ)

dohled

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

1.hod

odpadá

VV

8.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

VV

8.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

7.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

7.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VV

7.C

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5. hod Odpadá

1.B

5. hod Odpadá

1.C

5. hod Odpadá

2.A

5. hod Odpadá

2.B

5. hod Odpadá

2.C

5. hod Odpadá

3.A

5. hod Odpadá

3.B

5. hod Odpadá

3.C

5. hod Odpadá

4.A

1.hod

AJ

AJ2

(Hze)

supluje

Buchtová Šárka

(KRA)

 

5. hod Odpadá

4.B

5. hod Odpadá

4.C

5. hod Odpadá

5.A

5. hod Odpadá

5.B

5. hod Odpadá

5.C

2.hod

AJ

AJ1

(J AJ)

supluje

Žabinská Jitka

(SCH)

 

5. hod Odpadá

6.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pátek 21.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

Odpa

       

1.B

 

Odpa

       

1.C

 

Odpa

       

2.A

 

Odpa

       

2.B

 

Odpa

       

2.C

 

Odpa

       

3.A

 

Odpa

       

3.B

 

Odpa

       

3.C

 

Odpa

       

4.A

 

Odpa

       

4.B

 

Odpa

       

4.C

 

Odpa

       

5.A

 

Odpa

       

5.B

 

Odpa

       

5.C

 

Odpa

       

6.A

 

Odpa

Odpa

     

6.B

 

Odpa

Odpa

     

6.C

 

Odpa

Odpa

     

6.D

 

Odpa

Odpa

     

7.A

 

Odpa

Odpa

     

7.B

 

Odpa

Odpa

     

7.C

 

Odpa

Odpa

     

8.A

 

Odpa

Odpa

     

8.B

 

Odpa

Odpa

     

8.C

 

Odpa

Odpa

     

9.A

 

Odpa

Odpa

     

9.B

 

Odpa

Odpa

     

9.C

 

Odpa

Odpa

     

9.D

 

Odpa

Odpa

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Buchtová Šárka

1.hod

odpadá

M

4.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Přv

4.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

4.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

4.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

4.A

 

Odpadá

Foltýnková Eva

1.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Prv

2.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

Hájková Lucie

1.hod

odpadá

NJ

7.C (NJ)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

7.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

7.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

NJ

7.A (NJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

OSV

6.C

 

Odpadá

Hartmann Lukáš

2.hod

odpadá

M

9.D

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

9.C

 

Akce školy

Hartošová Silvie

1.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

2.C

 

Akce školy

Havránková Daniela

1.hod

odpadá

M

3.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

3.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

8.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

Z

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Z

8.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

9.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

9.B

 

Odpadá

Hoppová Barbora

2.hod

odpadá

NJ

8.B (NJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Z

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

NJ

7.B (NJ)

 

Akce školy

Hrušková Kamila

1.hod

odpadá

M

6.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

6.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

7.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

8.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

OSV

7.A

 

Odpadá

Kačmařová Bohdana

1.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

TV

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

Kadlecová Veronika

1.hod

odpadá

ČJ

6.D (AJ2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

HV

6.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

6.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

OSV

6.D

 

Odpadá

Kalabzová Alice

1.hod

odpadá

Vl

5.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

5.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

5.A

 

Odpadá

Kaniová Petra

1.hod

odpadá

M

4.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

VV

4.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

4.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Přv

4.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Vl

4.C

 

Odpadá

Klásková Bohdana

1.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

3.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

3.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-1)

 

Akce školy

Kostolányová Jana

1.hod

odpadá

Vl

5.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

5.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

5.B

 

Odpadá

Kramná Michaela

1.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

9.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

8.A

 

Odpadá

Kšonžková Anna

1.hod

odpadá

RJ

7.C (RJ)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

RJ

8.B (RJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Z

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

RJ

7.B (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

RJ

7.A (RJ)

 

Akce školy

Kubecová Zuzana

1.hod

odpadá

ČJ

9.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

8.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

9.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

8.C

 

Odpadá

Kubesová Lenka

1.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

1.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

1.C

 

Akce školy

Změlíková Petra

1.hod

odpadá

AJ

5.C (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ2)

 

Akce školy

Lettovská Šárka

3.hod

odpadá

AJ

5.B (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.A (Dív)+

 

Akce školy

Machálková Marcela

1.hod

odpadá

F

7.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

F

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

F

8.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

F

8.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

9.A

 

Odpadá

Machovská Alena

1.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

2.B

 

Akce školy

Matýsková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

3.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ1)

 

Akce školy

Mináriková Sylvie

1.hod

odpadá

9.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

7.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

8.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

7.C (Dív)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

OSV

7.C

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

D

7.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

5.B (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

6.C

 

Akce školy

Polomská Jarmila

1.hod

odpadá

ČJ

9.D

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

9.D

 

Odpadá

Růžičková Tereza

1.hod

odpadá

TV

1.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Prv

1.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

Reiská Radmila

2.hod

odpadá

TV

4.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

4.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

4.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

4.B

 

Odpadá

Salawová Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

3.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Prv

3.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

3.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Odpadá

Schreierová Marie

1.hod

odpadá

AJ

5.C (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AK

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ2)

 

Odpadá

Starobová Lucie

1.hod

odpadá

Ch

8.C

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

Ch

8.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Ch

8.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

6.A

 

Odpadá

Strakošová Marta

1.hod

odpadá

M

6.D (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

6.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

6.A

 

Akce školy

Štalmach Vladimír

1.hod

odpadá

AK

9.A (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AK

7.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ1)

 

Odpadá

Tomečková Andrea

1.hod

odpadá

ČJ

6.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

6.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

8.B

 

Odpadá

Ulichová Alena

1.hod

odpadá

M

8.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

8.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Ch

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

9.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

9.B

 

Akce školy

Ure Raymond

1.hod

odpadá

AK

9.A (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AK

7.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AK

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

9.C (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

Všetečková Jana

1.hod

odpadá

7.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

9.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.C (Chl)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

7.C (Chl)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

9.C

 

Odpadá

Žabinská Jitka

2.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

5.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Vl

5.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

1.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

1.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

2.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

2.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

2.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

3.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

3.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

3.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

4.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

4.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

4.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

5.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

5.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

5.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

6.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pondělí 24.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

         

1.B

 

         

1.C

 

         

2.A

 

         

2.B

 

         

2.C

 

         

3.A

 

Odpa

       

3.B

 

Odpa

       

3.C

 

Odpa

       

4.A

 

Odpa

       

4.B

 

Odpa

       

4.C

 

Odpa

       

5.A

 

Odpa

       

5.B

 

Odpa

       

5.C

 

Odpa

       

6.A

 

Odpa

Odpa

     

6.B

 

Odpa

Odpa

     

6.C

 

Odpa

Odpa

     

6.D

 

Odpa

Odpa

     

7.A

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

7.B

 

Odpa

Odpa

     

7.C

 

Odpa

Odpa

     

8.A

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

8.B

 

Odpa

Odpa

     

8.C

 

Odpa

Odpa

     

9.A

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

9.B

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

9.C

 

Odpa

Odpa

     

9.D

 

Odpa

Odpa

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

4.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Odpadá

Buchtová Šárka

1.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

4.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

4.A

 

Odpadá

Foltýnková Eva

1.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

2.A

 

Akce školy

Hájková Lucie

1.hod

odpadá

ČJ

6.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

NJ

7.C (NJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

7.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Odpadá

Hartmann Lukáš

3.hod

odpadá

M

9.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

9.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Inf

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Inf

6.A (AJ2)

 

Odpadá

Hartošová Silvie

1.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

2.C

 

Akce školy

Havránková Daniela

1.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

3.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

3.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Odpadá

Hoppová Barbora

1.hod

odpadá

Z

7.B

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

NJ

8.C (NJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

NJ

8.A (NJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.D

 

Akce školy

Hrušková Kamila

1.hod

odpadá

M

7.A

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

M

6.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

7.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

8.C

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

7.A

 

Odpadá

Kačmařová Bohdana

1.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Prv

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

Kadlecová Veronika

1.hod

odpadá

ČJ

6.D

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

6.D

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

HV

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

9.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

7.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

HV

7.B

 

Odpadá

Kalabzová Alice

2.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

5.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

5.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Odpadá

Kaniová Petra

1.hod

odpadá

M

4.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Vl

4.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

Klásková Bohdana

1.hod

odpadá

TV

3.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

3.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

1.hod

odpadá

NJ

9.D (NJ)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.C (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ1)

 

Odpadá

Kostolányová Jana

2.hod

odpadá

TV

5.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

5.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Odpadá

Kramná Michaela

1.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

8.A

 

Odpadá

Kšonžková Anna

1.hod

odpadá

RJ

9.D (RJ)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

RJ

7.C (RJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

RJ

8.C (RJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

RJ

8.A (RJ)

 

Akce školy

Kubecová Zuzana

1.hod

odpadá

D

8.C

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

ČJ

7.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

9.B

 

Akce školy

Kubesová Lenka

1.hod

odpadá

Prv

1.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

1.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

Změlíková Petra

1.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

5.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Odpadá

Lettovská Šárka

1.hod

odpadá

AJ

5.B (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Odpadá

Machálková Marcela

1.hod

odpadá

F

9.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

F

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

F

8.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

F

6.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

F

9.D

 

Akce školy

Machovská Alena

1.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

2.B

 

Akce školy

Matýsková Michaela

2.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Odpadá

Mináriková Sylvie

1.hod

odpadá

7.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

7.C (Dív)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.C (Dív)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.B (Dív)+

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

AJ

5.B (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

D

6.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

6.D

 

Odpadá

Polomská Jarmila

2.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

9.D

 

Odpadá

Růžičková Tereza

1.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

1.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Prv

1.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

Reiská Radmila

1.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

4.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Vl

4.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

6.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VV

6.C

 

Odpadá

Salawová Jitka

1.hod

odpadá

M

3.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

3.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

3.C

 

Odpadá

Schreierová Marie

2.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

5.C (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Odpadá

Starobová Lucie

1.hod

odpadá

Ch

8.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

8.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Ch

8.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

6.A (AJ1)

 

Odpadá

Strakošová Marta

1.hod

odpadá

M

6.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

6.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

6.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Ch

9.A

 

Odpadá

Štalmach Vladimír

1.hod

odpadá

OSV

6.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ1)

 

Odpadá

Tomečková Andrea

1.hod

odpadá

D

8.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

D

7.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

8.B

 

Akce školy

Ulichová Alena

1.hod

odpadá

M

9.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

8.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

F

6.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

8.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

F

9.C

 

Odpadá

Všetečka Miroslav

5.hod

odpadá

M

7.B

 

Akce školy

Všetečková Jana

1.hod

odpadá

9.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

8.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

7.C (Chl)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.C (Chl)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.B (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

1.hod

odpadá

TV

5.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

5.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Přv

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

3.hod

odpadá

VV

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

9.A

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 4. hod Akce školy

1.B

1.- 4. hod Akce školy

1.C

1.- 4. hod Akce školy

2.A

1.- 4. hod Akce školy

2.B

1.- 4. hod Akce školy

2.C

1.- 4. hod Akce školy

3.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

6.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.A

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.A

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.A

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.B

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Úterý 25.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

Odpa

       

1.B

 

Odpa

       

1.C

 

Odpa

       

2.A

 

         

2.B

 

         

2.C

 

         

3.A

 

Odpa

       

3.B

 

Odpa

       

3.C

 

Odpa

       

4.A

 

Odpa

       

4.B

 

Odpa

       

4.C

 

Odpa

       

5.A

 

Odpa

       

5.B

 

Odpa

       

5.C

 

Odpa

       

6.A

 

Odpa

Odpa

     

6.B

 

Odpa

Odpa

     

6.C

 

Odpa

Odpa

     

6.D

 

Odpa

Odpa

     

7.A

 

Odpa

Odpa

     

7.B

 

Odpa

Odpa

     

7.C

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

8.A

 

Odpa

Odpa

     

8.B

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

8.C

 

Odpa

Odpa

     

9.A

 

Odpa

Odpa

     

9.B

 

Odpa

Odpa

     

9.C

 

Odpa

Odpa

     

9.D

 

Odpa

Odpa

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

3.hod

odpadá

ČJ

4.C (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

4.C (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Odpadá

Buchtová Šárka

1.hod

odpadá

Vl

4.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

4.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Odpadá

Foltýnková Eva

1.hod

odpadá

AJ

2.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

2.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

Hájková Lucie

1.hod

odpadá

ČJ

7.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

NJ

7.A (NJ)

 

Akce školy

Hartmann Lukáš

1.hod

odpadá

Inf

4.B (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Inf

4.B (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Inf

4.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Inf

4.C (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

9.D

 

Odpadá

Hartošová Silvie

1.hod

odpadá

M

2.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

Havránková Daniela

1.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

3.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

8.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

Z

9.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Z

9.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Z

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

8.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

9.C

 

Odpadá

Hoppová Barbora

1.hod

odpadá

NJ

9.B (NJ)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

Z

7.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

NJ

9.C (NJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

NJ

9.A (NJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

OSV

7.B

 

Odpadá

Hrušková Kamila

1.hod

odpadá

M

7.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

7.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

7.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

6.B (AJ2)

 

Odpadá

Kačmařová Bohdana

1.hod

odpadá

TV

1.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

1.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

1.B

 

Odpadá

Kadlecová Veronika

3.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

6.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

HV

7.C

 

Odpadá

Kalabzová Alice

1.hod

odpadá

M

5.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

5.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

5.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Přv

5.A

 

Odpadá

Kaniová Petra

1.hod

odpadá

M

4.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

Klásková Bohdana

2.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

3.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

3.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.C (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

Kostolányová Jana

1.hod

odpadá

M

5.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

5.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

5.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Přv

5.B

 

Odpadá

Kramná Michaela

2.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ2)

 

Akce školy

Kšonžková Anna

1.hod

odpadá

RJ

9.B (RJ)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

RJ

9.C (RJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

RJ

9.A (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

RJ

7.A (RJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

6.C

 

Odpadá

Kubecová Zuzana

1.hod

odpadá

ČJ

9.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

9.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

D

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

9.C

 

Akce školy

Kubesová Lenka

1.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

TV

1.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

1.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

1.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

1.C

 

Odpadá

Změlíková Petra

1.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-2)

 

Akce školy

Lettovská Šárka

1.hod

odpadá

OSV

6.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-2)

 

Akce školy

Machálková Marcela

1.hod

odpadá

F

9.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

F

6.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

F

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

F

7.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

F

8.B

 

Odpadá

Machovská Alena

1.hod

odpadá

TV

2.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

2.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

Matýsková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

3.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Akce školy

Mináriková Sylvie

2.hod

odpadá

9.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

8.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.D (Dív)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.D (Dív)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.C (Dív)+

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

7.C

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

7.A

 

Odpadá

Polomská Jarmila

1.hod

odpadá

ČJ

9.D

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

9.D

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

D

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Odpadá

Růžičková Tereza

1.hod

odpadá

M

1.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

1.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

1.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

1.A

 

Odpadá

Reiská Radmila

1.hod

odpadá

ČJ

4.B (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

4.B (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

4.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Odpadá

Salawová Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

3.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

3.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Odpadá

Schreierová Marie

1.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

4.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

9.B (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

Starobová Lucie

3.hod

odpadá

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

6.D (AJ1)

 

Odpadá

Strakošová Marta

1.hod

odpadá

M

6.C

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

9.A

 

Akce školy

Štalmach Vladimír

1.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ-1)

 

Akce školy

Tomečková Andrea

1.hod

odpadá

ČJ

8.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

8.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

8.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

ČJ

6.B (AJ1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

8.B

 

Odpadá

Ulichová Alena

2.hod

odpadá

M

8.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

F

7.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

F

9.B

 

Odpadá

Ure Raymond

1.hod

odpadá

AJ

2.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

9.B (AJ1)

 

Akce školy

Všetečka Miroslav

1.hod

odpadá

M

7.B

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

Inf

6.D (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Inf

6.D (AJ2)

 

Odpadá

Všetečková Jana

2.hod

odpadá

7.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.D (Chl)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.D (Chl)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.C (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

5.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Vl

5.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

1.hod

odpadá

VV

8.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

VV

8.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

7.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

7.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VV

6.A

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

1.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

1.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

2.A

1.- 4. hod Akce školy

2.B

1.- 4. hod Akce školy

2.C

1.- 4. hod Akce školy

3.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

6.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.C

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.B

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Středa 26.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

         

1.B

 

         

1.C

 

         

2.A

 

Odpa

       

2.B

 

Odpa

       

2.C

 

Odpa

       

3.A

 

Odpa

       

3.B

 

Odpa

       

3.C

 

Odpa

       

4.A

 

Odpa

       

4.B

 

Odpa

       

4.C

 

Odpa

       

5.A

 

Odpa

       

5.B

 

Odpa

       

5.C

 

Odpa

       

6.A

 

Odpa

Odpa

     

6.B

 

Odpa

Odpa

     

6.C

 

Odpa

Odpa

     

6.D

 

Odpa

Odpa

     

7.A

 

Odpa

Odpa

     

7.B

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

7.C

 

Odpa

Odpa

     

8.A

 

Odpa

Odpa

     

8.B

 

Odpa

Odpa

     

8.C

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

9.A

 

Odpa

Odpa

     

9.B

 

Odpa

Odpa

     

9.C

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

9.D

 

Odpa

Odpa

 

Odpa

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

1.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Akce školy

Buchtová Šárka

1.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

4.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

4.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

4.A (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.A (AJ1)

 

Odpadá

Foltýnková Eva

1.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

2.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

2.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

2.A

 

Odpadá

Hájková Lucie

1.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

7.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

ČJ

7.C

 

Odpadá

Hartmann Lukáš

1.hod

odpadá

M

9.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

Inf

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Inf

6.B (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Inf

4.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Inf

4.A (AJ2)

 

Odpadá

Hartošová Silvie

1.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

HV

2.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

2.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

2.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Odpadá

Havránková Daniela

1.hod

odpadá

M

3.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

TV

3.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

3.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

9.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

Z

9.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Z

8.B

 

Odpadá

Hoppová Barbora

1.hod

odpadá

Z

7.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

NJ

7.B (NJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

NJ

8.B (NJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

NJ

8.A (NJ)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

7.B

 

Odpadá

Hrušková Kamila

1.hod

odpadá

M

7.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

7.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

8.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

7.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

9.D

 

Odpadá

Kačmařová Bohdana

1.hod

odpadá

AJ

1.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Prv

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

Kadlecová Veronika

1.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

HV

9.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

9.C

 

Akce školy

Kalabzová Alice

1.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

5.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Vl

5.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Akce školy

Kaniová Petra

1.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

4.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

4.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

4.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

4.C

 

Odpadá

Klásková Bohdana

1.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Prv

3.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

3.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

7.A (AJ-2)

 

Akce školy

Kostolányová Jana

1.hod

odpadá

M

5.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Vl

5.B

 

Akce školy

Kramná Michaela

2.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Odpadá

Kšonžková Anna

2.hod

odpadá

RJ

7.B (RJ)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

RJ

8.B (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

RJ

8.A (RJ)

 

Odpadá

Kubecová Zuzana

2.hod

odpadá

ČJ

9.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

8.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

9.C

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

8.C

 

Odpadá

Kubesová Lenka

1.hod

odpadá

M

1.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

Změlíková Petra

1.hod

odpadá

AJ

8.B (AJ-2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ2)

 

Odpadá

Lettovská Šárka

2.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

5.B (AJ2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

TV

6.A (Dív)+

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Odpadá

Machálková Marcela

2.hod

odpadá

6.B (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

F

7.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

F

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

F

8.C

 

Odpadá

Machovská Alena

1.hod

odpadá

M

2.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

2.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

2.B

 

Odpadá

Matýsková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

8.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

AJ

9.D (AJ1)

 

Odpadá

Mináriková Sylvie

4.hod

odpadá

TV

8.B (Dív)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.C (Dív)+

 

Akce školy

Opěla Michal

1.hod

odpadá

AJ

6.C (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

D

6.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

D

6.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

5.B (AJ1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

AJ

6.D (AJ2)

 

Odpadá

Polomská Jarmila

1.hod

odpadá

ČJ

9.D

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

D

7.B

 

Akce školy

Růžičková Tereza

1.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

1.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

Reiská Radmila

1.hod

odpadá

TV

4.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

4.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Přv

4.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

4.B

 

Odpadá

Salawová Jitka

1.hod

odpadá

M

3.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

3.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

3.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

3.C

 

Odpadá

Schreierová Marie

1.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-2)

 

Odpadá

Starobová Lucie

1.hod

odpadá

Ch

8.C

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

8.A

 

Akce školy

Strakošová Marta

2.hod

odpadá

M

9.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

6.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Ch

9.A

 

Odpadá

Štalmach Vladimír

2.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

6.A (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-1)

 

Odpadá

Tomečková Andrea

1.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

ČJ

6.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

8.B

 

Akce školy

Ulichová Alena

1.hod

odpadá

F

6.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

8.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

F

7.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

8.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Ch

9.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VDO

9.B

 

Odpadá

Ure Raymond

1.hod

odpadá

AJ

1.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

8.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

7.A (AJ-1)

 

Akce školy

Všetečková Jana

2.hod

odpadá

8.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

8.B (Chl)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.C (Chl)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

6.C (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

5.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Přv

5.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

5.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

1.hod

odpadá

VV

6.D

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

VV

6.D

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

9.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

9.D

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

6.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VV

6.B

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 4. hod Akce školy

1.B

1.- 4. hod Akce školy

1.C

1.- 4. hod Akce školy

2.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

2.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

2.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

3.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

4.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.A

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.B

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

5.C

1.- 4. hod Akce školy

 

5. hod Odpadá

6.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.B

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.C

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.C

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.D

1., 6., 8. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

         

1.B

 

         

1.C

 

         

2.A

 

Odpa

       

2.B

 

Odpa

       

2.C

 

Odpa

       

3.A

 

Odpa

       

3.B

 

Odpa

       

3.C

 

Odpa

       

4.A

 

Odpa

       

4.B

 

Odpa

       

4.C

 

Odpa

       

5.A

 

Odpa

       

5.B

 

Odpa

       

5.C

 

Odpa

       

6.A

 

Odpa

Odpa

     

6.B

 

Odpa

Odpa

     

6.C

 

Odpa

Odpa

     

6.D

 

Odpa

Odpa

     

7.A

 

Odpa

Odpa

     

7.B

 

Odpa

Odpa

     

7.C

 

Odpa

Odpa

     

8.A

 

Odpa

Odpa

     

8.B

 

Odpa

Odpa

     

8.C

 

Odpa

Odpa

     

9.A

 

Odpa

Odpa

Odpa

     

9.B

 

Odpa

Odpa

Odpa

     

9.C

 

Odpa

Odpa

Odpa

     

9.D

 

Odpa

Odpa

Odpa

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Breitkopfová Lenka

4.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.C

 

Odpadá

Buchtová Šárka

2.hod

odpadá

M

4.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

4.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Vl

4.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

4.A

 

Odpadá

Foltýnková Eva

1.hod

odpadá

M

2.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

TV

2.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

2.A

 

Odpadá

Hájková Lucie

1.hod

odpadá

ČJ

6.C (AJ1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

7.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

7.B

 

Akce školy

Hartmann Lukáš

1.hod

odpadá

M

9.D

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

9.D

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

Inf

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Inf

6.C (AJ2)

 

Odpadá

Hartošová Silvie

1.hod

odpadá

M

2.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Prv

2.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

2.C

 

Odpadá

Havránková Daniela

1.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

3.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Prv

3.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

3.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

3.A

 

Odpadá

Holušová Milada

1.hod

odpadá

Z

7.A

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

Z

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.A

 

Akce školy

Hoppová Barbora

2.hod

odpadá

NJ

9.A (NJ)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

Z

7.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

NJ

9.B (NJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

NJ

8.C (NJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

NJ

9.C (NJ)

 

Odpadá

Hrušková Kamila

1.hod

odpadá

M

7.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

M

6.B

 

Akce školy

Kačmařová Bohdana

1.hod

odpadá

M

1.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

1.B

 

Akce školy

Kadlecová Veronika

1.hod

odpadá

HV

8.A

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

HV

8.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

6.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

8.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

HV

6.D

 

Odpadá

Kalabzová Alice

1.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

TV

5.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

5.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Přv

5.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.A

 

Odpadá

Kaniová Petra

1.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

4.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

4.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

8.B (AJ-2)

 

Akce školy

Klásková Bohdana

1.hod

odpadá

M

3.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

3.B

 

Odpadá

Kostková Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

4.C (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

3.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

NJ

9.D (NJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-1)

 

Odpadá

Kostolányová Jana

1.hod

odpadá

TV

5.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

5.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Přv

5.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.B

 

Odpadá

Kramná Michaela

1.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-1)

 

Odpadá

Kšonžková Anna

1.hod

odpadá

Z

6.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

RJ

9.A (RJ)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

RJ

9.D (RJ)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

RJ

9.B (RJ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

RJ

8.C (RJ)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

RJ

9.C (RJ)

 

Odpadá

Kubecová Zuzana

1.hod

odpadá

D

9.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

ČJ

7.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

8.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

9.C

 

Akce školy

Kubesová Lenka

1.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Prv

1.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

M

1.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

Akce školy

Změlíková Petra

2.hod

odpadá

AJ

5.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

6.D (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ2)

 

Odpadá

Lettovská Šárka

1.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

AJ

9.C (AJ2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ2)

 

Akce školy

Machálková Marcela

2.hod

odpadá

F

6.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

F

8.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

F

6.B

 

Odpadá

Machovská Alena

1.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

2.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

2.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

Prv

2.B

 

Odpadá

Matýsková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

8.C (AJ-1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AJ

3.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.C (AJ-2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

AK

9.D (AJ2)

 

Odpadá

Mináriková Sylvie

3.hod

odpadá

9.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.D (Dív)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.D (Dív)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.C (Dív)+

 

Odpadá

Opěla Michal

1.hod

odpadá

D

6.D

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

AK

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

7.A (AJ-2)

 

Odpadá

Polomská Jarmila

1.hod

odpadá

ČJ

9.A

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

D

6.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

D

7.B

 

Odpadá

Růžičková Tereza

1.hod

odpadá

M

1.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

HV

1.A

 

Akce školy

Reiská Radmila

1.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

4.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Vl

4.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

4.B

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

HV

4.B

 

Odpadá

Salawová Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

3.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČJ

3.C

 

Akce školy

Schreierová Marie

1.hod

odpadá

AJ

4.C (AJ1)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

AJ

5.C (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ-1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AJ

9.B (AJ1)

 

Odpadá

Starobová Lucie

2.hod

odpadá

6.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

6.C (AJ2)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

6.C (AJ1)

 

Odpadá

Strakošová Marta

1.hod

odpadá

M

6.C (AJ2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

M

6.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.D

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

M

9.A

 

Odpadá

Štalmach Vladimír

1.hod

odpadá

AK

6.A (AJ2)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AK

6.B (AJ2)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

9.A (AJ1)

 

Akce školy

Tomečková Andrea

2.hod

odpadá

D

7.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

D

8.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

8.B

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

ČJ

6.A

 

Odpadá

Ulichová Alena

1.hod

odpadá

F

9.C

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

F

9.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

M

8.B

 

Odpadá

Ure Raymond

1.hod

odpadá

AK

6.A (AJ1)

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

AK

6.B (AJ1)

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

AK

6.C (AJ1)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AK

8.B (AJ-1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AK

6.D (AJ1)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

AK

9.D (AJ1)

 

Odpadá

Všetečka Miroslav

1.hod

odpadá

M

7.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

M

7.B

 

Akce školy

Všetečková Jana

2.hod

odpadá

6.D

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

TV

6.D (Chl)+

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

TV

9.D (Chl)+

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

TV

8.C (Chl)+

 

Odpadá

Žabinská Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

TV

5.C

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

M

5.C

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

ČJ

5.C

 

Odpadá

Žídková Daniela

1.hod

odpadá

VV

8.B

 

Odpadá

 

2.hod

odpadá

VV

8.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VV

7.A

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

VV

7.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

VV

7.C

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

VV

7.C

 

Odpadá

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 4. hod Akce školy

1.B

1.- 4. hod Akce školy

1.C

1.- 4. hod Akce školy

2.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

2.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

2.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

3.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

3.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

3.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

4.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

4.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

4.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

5.A

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

5.B

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

5.C

5. hod Odpadá

 

1.- 4. hod Akce školy

6.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

6.D

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

7.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.A

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.B

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

8.C

1., 6. hod Odpadá

 

2.- 5. hod Akce školy

9.A

1., 2., 6. hod Odpadá

 

3.- 5. hod Akce školy

9.B

1., 2., 6. hod Odpadá

 

3.- 5. hod Akce školy

9.C

1., 2., 6. hod Odpadá

 

3.- 5. hod Akce školy

9.D

1., 2., 6. hod Odpadá

 

3.- 5. hod Akce školy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Bakaláři - Suplování
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
On-line omluvenka
Zavřít omluvenku