Videonávody - Google Apps 30.9.2021 Videonávody - Google Apps Na této stránce jsou videonávody, jak pracovat v prostředí Googlu (Učebna, Mail, Meet, Kalendář...). Pokud vám nějaký návod chybí, napište nám a my doplníme... Číst více Dotazník - vhodné využití Hlučínského jezera 27.9.2021 Dotazník - vhodné využití Hlučínského jezera Vážení rodiče,
vedení města Hlučín naší školu oslovilo s žádostí o rozšíření povědomí o dotazníku k vhodnému využití Hlučínského jezera. Více po rozkliknutí aktuality.
Číst více
Dotazník a informace pro zákonné zástupce žáků 14.9.2021 Dotazník a informace pro zákonné zástupce žáků Dnes jsme, prostřednictvím třídních učitelů, dětem začali rozdávat informace o změnách v některých oblastech života školy. Součástí je také dotazník, kterým si ověřujeme Vaše aktuální e-mailové… Číst více Kroužky projektu OKAP II (zdarma) v DDM 13.9.2021 Kroužky projektu OKAP II (zdarma) v DDM V příloze aktuality je leták k projektovým kroužkům, které budou v DDM v Hlučíně. Kroužky jsou zcela zdarma. Číst více Participativní rozpočet 10.9.2021 Participativní rozpočet Informace o participativním rozpočtu .... Číst více Ukončení testování 10.9.2021 Ukončení testování V pondělí 13. 9. už nebudeme žáky testovat. Všichni žáci mohou být od 10. 9. v učebnách bez roušek. Nadále zůstává povinnost nošení roušek ve společných prostorách školy.
V případě zhoršení…
Číst více