Okrskové kolo dětské recitace 18.2.2019 Okrskové kolo dětské recitace Ve čtvrtek 14.2. se konalo okrskové kolo dětské recitace v DDM Hlučín. Jan Jurček z 1. A postoupil do okresního kola. Gratulujeme a držíme pěsti v dalším kole! Číst více DALŠÍ ÚSPĚCH V OLYMPIÁDĚ V ANGLICKÉM JAZYCE 14.2.2019 DALŠÍ ÚSPĚCH V OLYMPIÁDĚ V ANGLICKÉM JAZYCE Dne 14. 2. se žák 7. C Josef Seidel účastnil okresního kola olympiády v anglickém jazyce, kde se umístil v kategorii žáků 6. a 7. tříd na krásném 2. místě z celkového počtu 25 účastníků. Pepovi tímto… Číst více Naše škola ve světě Minecraft 10.2.2019 Naše škola ve světě Minecraft Žáci musí svou školu opravdu milovat. Z vlastní iniciativy a ve svém volném čase totiž vytvořili něco úžasného a v Hlučíně naprosto jedinečného. Rovninskou školu postavili ve hře Minecraft!
Číst více
Verča a olympiáda z anglického jazyka 7.2.2019 Verča a olympiáda z anglického jazyka Veronika Jiravová z 9.A se dnes účastnila okresního kola Olympiády v anglickém jazyce a umístila se na skvělém 2.místě z celkového počtu 31 žáků. Číst více Poděkování rodičům 7.1.2019 Poděkování rodičům Děkujeme všem rodičům, kteří nám zakoupili v předvánočním čase knihu. Máme základ pro jednu třídní knihovničku. I v novém roce budeme rádi, pokud se rozhodnete pro nákup dalších knih, a podpoříte tak… Číst více Úspěch v Ekokonferenci 2018 4.12.2018 Úspěch v Ekokonferenci 2018 V pondělí 3. prosince proběhl 9. ročník přírodovědné soutěže Ekokonference na Gymnáziu Olgy Havlové v Ostravě. Letošním tématem byly ,,Památné stromy“. Jeden z našich týmů - ve složení Tereza… Číst více

Starší aktuality