Vrácení poplatku za Školní družinu 20.6.2020

Vážení rodiče,

pokud budete mít zájem, aby vaše dítě navštěvovalo družinu v následujícím školním roce 2020/2021, je potřeba vyplnit a odevzdat přihlášku.

Vzhledem k mimořádným opatřením vlády ČR se vedení školy rozhodlo převést poplatek za školní družinu v hodnotě 300 Kč (za měsíce duben, květen a červen) u dětí, které navštěvují školní družinu do následujícího školního roku. Poplatek budou mít tedy zaplaceny všechny děti, které budou i nadále navštěvovat školní družinu až do listopadu. Zbývajících 100 Kč za 1. období (září – prosinec), uhraďte nejpozději do 25. 8. 2020.

Dále žádáme rodiče, kteří už nebudou mít zájem o školní družinu pro své děti v následujícím školním roce, aby si zažádali o vrácení poplatku. Potřebný dokument naleznete jako přílohu této aktuality, na webových stránkách školy v sekci družina nebo si jej můžete osobně vyzvednout na recepci školy či u vedoucí školní družiny. Vyplněné dokumenty můžete vrátit opět na recepci či během prázdnin vhodit do poštovní schránky vedle hlavního vchodu.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte a kontaktujte vedoucí školní družiny.

Kontakty:            739 454 369; druzina@zsrovniny.cz