Rovninská Fotosoutěž

Aktualizace 10. ledna 2019:

2. kolo: Věříme, že další kolo bude pro účastníky více motivující. Jak by šlo odstartovat rok lépe než vlastním Selfie-záběrem? Je na vás, jestli to bude ve sněhové bouři, osvětleni plameny ohne v krbu nebo při jízdě na saních. Těšíme se na další záběry ;) Dobré světlo všem!

Shrnutí 1. kola:

Nenápadně proběhlo první kolo soutěže o nej fotografa naší základky. Odraz Vánoc bylo možná trochu obtížné téma, proto dorazilo celkem jen 11 fotek od tří autorů. Na druhou stranu jde za každou fotkou vidět kousek jiného nahlédnutí reality a kreativity či technické zdatnosti. Došlo i na jednu nostalgickou vzpomínku, že kdysi opravdu byly Vánoce na sněhu.

První kolo nakonec obodujeme předpremiérově - dva pěti-fotkoví účastníci obdrželi 10 b a třetí 5 b.

Pořadí po 1. kole:

1. - 2. Natálie Březovská a Dan Baloušek 10 b
3. Adam Kramoliš 5 b

Budeme bodovat i třídy? Pak by v čele byla jasně 9C, před 5B... ;)

Dík všem třem účastníkům ;)

Fotíte? FOŤTE!

A když už fotíte, pošlete fotky do školní fotosoutěže ;)

Každý žák anebo učitel může odevzdat nejvýše 5 digitálních fotografií pro každé téma. Fotky odešli (jednotlivě nebo najednou….každopádně se jménem autora) na adresu: foto@zsrovniny.cz  Jednotlivá témata se budou vyhodnocovat měsíčně. Fotograf s nejvyšším součtem bodů se stává Rovninským fotografem roku 2019.

Rovninská Fotosoutěž má postupně 7 měsíčních témat:

1. Prosinec - Odraz Vánoc kolem nás (Odrazofka) - do 31/12/2018
  2. Leden - Startuju (Selfie) - do 31/1/2019