Škola a opatření od 4. ledna 2021 4.1.2021

Od 4. ledna jsou základní školy v 5. stupni PES. Organizace školy bude následující:

1. třídy prezenčně (jsou ve škole), dle rozvrhu. Děti vstupují ráno do školy vchodem školní družiny od 7:25 hod. Výuka trvá od 7:55 do 11:40, v úterý do 12:35. Třída se společně učí, chodí na oběd. V rámci ochrany zdraví nebudou hodiny TV, děti nemusí nosit tělocvik. Roušky budeme nosit ve všech prostorách a po celou dobu výuky ve třídě i školní družině. Děti, které nechodí do ŠD, odchází vchodem školní družiny v po, st, čt, pá cca v 11:45, v úterý cca 12:40.

2. třídy prezenčně (jsou ve škole), dle rozvrhu. Děti vstupují ráno do školy hlavním vchodem od 7:25 hod. Výuka trvá od 7:55 do 11:40, ve středu a ve čtvrtek do 12:35. Třída se společně učí, chodí na oběd. V rámci ochrany zdraví nebudou hodiny TV, děti nemusí nosit tělocvik. Roušky budeme nosit ve všech prostorách a po celou dobu výuky ve třídě i školní družině. Děti, které nechodí do ŠD, odchází hlavním vchodem v po, út a pá cca v 11:45, ve středu a ve čtvrtek cca 12:40.

3. třídy - MEET setkání v pondělí, úterý, středu a čtvrtek na dvě vyučovací hodiny. V pátek samostatná práce a individuální konzultace.

4. třídy - MEET setkávání každý den na dvě vyučovací hodiny.

5. třídy - MEET setkávání každý den na dvě vyučovací hodiny.

6. - 9. třídy - Pracují dle aktuálního rozvrhu, který třídní vyučující posílá všem žákům i rodičům každý týden mailem.

Veškeré informace k výuce naleznete na webových stránkách jednotlivých tříd a v Google učebnách předmětů. Pokud vám jakékoliv informace schází, napište třídnímu vyučujícímu, který doplnění informací zajistí. V rámci ročníků jsme práci co nejvíce sjednotili. Každý vyučující však musí přihlížet na potřeby konkrétní třídy, jednotlivých dětí a je pouze na něm, jak výuku třídě upraví. Všichni vyučující mají v tomto mou plnou důvěru.

Obědy budou mít všechny děti mimo 1. a 2. třídy odhlášeny. Další přihlašování a odhlašování obědů mohou děti provádět ve škole nebo přes webovou stránku: https://www.strava.cz/strava/?zarizeni=0735

Obědy bude možné vyzvedávat v době od 11:00 do 12:00.

Vážení rodiče, pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás opět obrátit. Rádi vám vyjdeme vstříc. Věřím, že kontakty na konkrétní zaměstnance školy už máte.

Přeji vám hodně zdraví a v novém roce co nejméně dní s rouškou.

Miroslav Všetečka, ředitel