Přijímací řízení

Pokud máte zájem o přihlášení Vašeho dítěte na naši školu, napište na reditel@zsrovniny.cz. V mailu uveďte jméno dítěte, datum narození, adresu, telefon na zákonného zástupce a třídu (ročník), do které dítě dochází. Následně budete telefonicky kontaktováni ředitelem školy.

Budoucí 6. ročníky - 2017/2018

Informační schůzka pro rodiče budoucích šesťáků (i současných žáků naší školy) se uskuteční ve čtvrtek 1.6. v 16:30 v pavilónu školní družiny.

Seznámíme Vás s:

• našimi prioritami ve vzdělávání - co, jak a proč děláme
  • připraveným vzdělávacím programem pro Vaše děti
  • učebním plánem
  • budoucími třídními vyučujícími

Zápis do 1. tříd

Zápis do prvních tříd školního roku 2017/2018 proběhne v neděli 2. dubna 2017 od 9:30 do 17:00 v prostorách školní družiny.

S sebou si přineste rodný list dítěte, občanský průkaz a níže uvedené dokumenty.

Chystá se vaše dítě do první třídy? Můžete to s ním zkusit v tzv. ŠKOLE HROU - NANEČISTO

Více informací vám podáme při zápisu do 1.tříd 2.4.2017.

3. Žádost o odklad | pdf | 119.197 kB