Zápis do přípravných a prvních tříd 21.4.2024 Zápis do přípravných a prvních tříd Zápis do přípravných a prvních tříd se uskuteční v neděli 21. dubna od 9:30 do 17:30. Od pondělí 18. března budete mít příležitost objednat se na konkrétní čas, abychom Vás nezdržovali čekáním. Na… Číst více Výsledky našich žáků u přijímacích zkoušek na SŠ z dlouhodobého hlediska 27.3.2024 Výsledky našich žáků u přijímacích zkoušek na SŠ z… Možná jste v posledním měsíci zaznamenali zprávu o “třeskutých datech” týkajících se přijímacích zkoušek na střední školy. Firma Integritas.ai si u MŠMT zažádala o informace, jak si u těchto zkoušek… Číst více Výsledky voleb participativního rozpočtu 24.11.2023 Výsledky voleb participativního rozpočtu Nejvyšší počet hlasů ve volbách participativního rozpočtu, kterých se aktivně zúčastnilo 316 žáků 4. - 9. tříd, získal projekt Florbalové venkovní hřiště. Předkladatelům projektu gratulujeme. Číst více Dobrá praxe ZŠ Rovniny na královehradeckém Učitelingu 3.11.2023 Dobrá praxe ZŠ Rovniny na královehradeckém Učitelingu V pátek 3. 11. byl v Hradci Králové na konferenci "Učiteling" prezentován příspěvek společnosti PAQ Research, jehož součástí byla i ukázka dobré praxe naší školy. Máme radost, že se o nás ví i za… Číst více Video - Film z oslav 50. let školy 22.6.2023 Video - Film z oslav 50. let školy Film o naší škole, který se promítal v prostorách družiny je dostupný online.

Záznam z oslavovací soboty přibude později.
Číst více
Úspěch našich žáků v jazykových zkouškách 8.6.2023 Úspěch našich žáků v jazykových zkouškách Velký úspěch na poli cizích jazyků zaznamenali žáci 7.A a 8.C, Samuel Ponc, Tobiáš Gajdoš, Klaudie Pokorná, Justína Straubová a Natálie Kreuzingerová získali mezinárodně platné certifikáty Cambridge… Číst více

Starší aktuality