8.C

Týdenní plán 8.C

Týden: 19. 6. - 23. 6. 2017

Předmět Ve škole Doma
Matematika Slovní úlohy řešené rovnicemi - opakování. Procvičovat si řešení lineárních rovnic a již zopakovaných typů slovních úloh.
Anglický jazyk 2
Český jazyk Komplexní větný rozbor 19. 6. - rozbor souvětí (druhy VV, poměry mezi VH, zdůvodnění pravopisu, význam cizího slova)
Ruský jazyk Opakování - žlutá učebnice. 9.lekce - opakovací lekce, ruské pohádky.
Chemie Kyseliny - zástupci. Procvičovat si psaní a čtení vzorců hydroxidů a kyselin.
Přírodopis kožní soustava příprava na PO kožní soustava Chystat portfolio na kontrolu
Anglický jazyk 1
Výchova ke zdraví
Německý jazyk

22. 6. - Den prevence na ZŠ Rovniny

Vážení rodiče.

Od letošního školního roku se na druhém stupni vyučuje již z nových interaktivních učebnic Spark, které umožňují efektivnější a modernější přípravu žáků k výuce anglického jazyka. Pro následující dva školní roky budou žáci potřebovat  pracovní sešit, jehož součástí je i interaktivní CD. Na tuto učebnici dostaneme jako škola slevu 25%, zaplatíte tedy jen 210,-. Žáci mají také jedinečnou možnost si zakoupit i učebnici, kterou následně budou moci po dvou letech prodat, či darovat žákům, kteří navštěvují nižší ročníky. Cena této učebnice je 297,- (výhodou nákupu učebnice je, že si veškerá cvičení a poznámky mohou zapisovat přímo do učebnice). Prosíme o zaplacení vyučujícím anglického jazyka v daných třídách do 30. září.

Za učitelé anglických jazyků Vladimír Štalmach

Tělesná výchova

NECVIČÍCÍ HODINY z jakéhokoliv důvodu omlouvá zákonný zástupce písemně do ŽK v sekci „OMLUVNÝ LIST“ do následující hodiny TV. V tomto případě se necvičící hodina stává omluvenou a žák si musí disciplínu z hodiny doplnit.

Podmínkou pro cvičení v hodinách TV je sportovní obuv (sálová a venkovní) a vhodné sportovní oblečení (neomezující pohyb).

Zákonný zástupce podepíše vyrozumění o hodnocení v TV.

vyučující TV

Adaptační kurz 20.-24.10.2014